Link Kısaltarak Para Kazanma | Link Kısaltma Siteleri 2017

Link Kısaltarak Para Kazanma | Link Kısaltma Siteleri 2017, adf.ly, link.tl, bc.vc sitelerinden para kazanma

Link kısaltma siteleriyle link kısaltarak para kazanmak 2017İnternette link kısaltarak para kazanmak mümkün. Değerli olduğunu düşündüğünüz uzun bir adresi (url) link kısaltma siteleri aracılığıyla kısaltarak para kazanabilirsiniz. Bu işlemi güvenilir ve çok kazandıran link kısaltma siteleriyle yapmak ilk dikkat etmeniz gereken şey. Peki link kısaltma nedir, en güvenilir ve en çok kazandıran link kısaltma servisleri hangileridir? Birlikte bu konuları inceleyeleceğiz.

Link Kısaltma Nedir?


İnternette aradığınız bir bilgiye veya dosyaya ulaşmayı denediniz mi? Muhtemelen evet. Bunlardan bazılarına direk ulaştığınızı bazılarına ise aracı servisleri geçtikten sonra ulaştığınızı fark etmişsinizdir. İşte burada bahsettiğimiz aracı servisler link kısaltma siteleridir. Genellikle oyun, yazılım, pdf içerikler paylaşan websiteleri tarafından kullanılan bu siteler internetten link kısaltarak para kazanmanızı sağlayabilirler.

Link kısaltma servislerinin iki çeşidi vardır. Bunlardan ilki yönlendirilecek adresi yalnızca kısaltmaya yarayan ve araya hiçbir ek protokol koymadan direk hedef adrese ulaşmayı sağlayan servislerdir. Bunlar tamamen ücretsizdir, para kazanmanızı sağlamazlar ve genellikle twitter gibi karakter kısıtlaması yapan sosyal medya sitelerinde kullanılırlar.

Asıl önemli olan link kısaltma sistemiyse bizim kullanacağımız ve hedef adresi gizleyerek kullanıcıya o adrese ulaşmadan önce birkaç saniyeliğine reklam gösteren, gösterdiği reklamlar için reklam yayıncısına para ödeyen link kısaltma servisleridir. Bu servislerin pek çok alternatifi vardır, yerel ve yabancı bir çok güvenilir link kısaltma sitesi mevcuttur. Genellikle 1000 tekil tıklama başına para ödemeyi taahhüt ederler ve referanslarınız arttıkça kazancınızı da arttırmanızı sağlarlar.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?


Link kısaltarak para kazanmak için öncelikle hatırı sayılır ziyaretçi sayısı olan bir websitesi, çok izlenme alabilen bir youtube video kanalı, bolca beğeni / takiçisi olan facebook veya twitter hesabı sabibi olmanız gerekir. Bunlardan herhangi birine sahipseniz o halde link kısaltarak gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken iş çok basit, insanları aşağıda bahsi geçen link kısaltma sitelerinden aldığınız linklere tıklamaya teşvik edin. İnsanlar genellikle kendilerine fayda sağlayacağını düşündükleri linklere tıklar. Link kısaltma servislerinden en çok kazananlar oyun, yazılım, pdf gibi çok aranan içerikleri barındıran sitelerdir. Bu sitelerin günlük ziyaretçileri çok olduğu için link kısaltma sitelerinden para kazanmaları da kolay olur. Diğer bir link kısaltarak para kazanma yöntemi ise videolar ve sosyal medya siteleridir. Çok izlenen bir kanalınız veya çok takipçisi olan sosyal medya hesaplarınız varsa burada paylaşımlar yaparak insanların linklerinize tıklamasını sağlayabilirsiniz.

En çok para kazandıran link kısaltma siteleri 2017
url kısaltma, güvenilir link kısaltma 2017

En Çok Kazandıran ve Güvenilir Link Kısaltarak Para Kazanma Siteleri 2017


Yerli ve yabancı pek çok link kısaltma sitesi var. Fakat bunlardan bazıları scam yani dolandırıcı dediğimiz ödeme yapmayan sitelerdir. Bu siteler genellikle ödeme miktarını güvenilir servislerin 2-3 katı fazla tutup bir süre gelirleri toplar ve kullanıcılara ödeme yapmadan ortadan kaybolur. Zaman kaybetmemeniz için internette bulabileceğiniz en güvenilir ve en fazla ödeme yapan link kısaltma servislerini listeledim. Listelemeyi yaparken ödeme miktarı, ödeme kanıtı merak edilen bilgilere yer verdim. Ayrıca listedeki tüm siteler uzun zamandır aktif ve güvenilir link kısaltma adresleridir. Listeye bakarak link kısaltma siteleri ne kadar veriyor konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ödeme miktarları 1000 tekil ziyaretçi başına ödenen tutarı gösterir.

 • [accordion]
  • Bc.vc
   • Mobil ödeme miktarı: $3.60
    Masaüstü ödeme miktarı: $2.50
    Referans komisyonu: %10
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: IBAN
    Site adresi: bc.vc
  • Link.tl
   • Mobil ödeme miktarı: $5.33
    Masaüstü ödeme miktarı: $4.27
    Referans komisyonu: %20
    Ödeme alt limiti: 15 TL
    Ödeme yolları: Papara
    Site adresi: link.tl
  • Adf.ly
   • Mobil ödeme miktarı: $1.19
    Masaüstü ödeme miktarı: $1.07
    Referans komisyonu: %20
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: Payoneer, Payza, Paypal
    Site adresi: adf.ly
  • Shorte.st
   • Mobil ödeme miktarı: $1,55
    Masaüstü ödeme miktarı: $1,55
    Referans komisyonu: %20
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: Payooner, Paypal, Webmoney
    Site adresi: shorte.st
  • Linkshrink
   • Mobil ödeme miktarı: $0.76
    Masaüstü ödeme miktarı: $0.76
    Referans komisyonu: 20%
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: Bitcoin, Payza, Paypal
    Site adresi: linkshrink.net
  • Fas.li
   • Mobil ödeme miktarı: $2.60
    Masaüstü ödeme miktarı: $2.60
    Referans komisyonu: 10%
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: Payza, Paypal
    Site adresi: fas.li
  • Ouo.io
   • Mobil ödeme miktarı: $1.5
    Masaüstü ödeme miktarı: $1.5
    Referans komisyonu: 20%
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: Payza, Paypal
    Site adresi: ouo.io
  • Adhy.pe
   • Mobil ödeme miktarı: $2.91
    Masaüstü ödeme miktarı: $2.91
    Referans komisyonu: 20%
    Ödeme alt limiti: $5
    Ödeme yolları: Payza, Paypal
    Site adresi: adhy.pe
  • Adyoume
   • Mobil ödeme miktarı: $1,80
    Masaüstü ödeme miktarı: $1,80
    Referans komisyonu: 5%
    Ödeme alt limiti: $1
    Ödeme yolları: Payza, WebMoney, Neteller, Payoneer
    Site adresi: adyou.me

Link Kısaltma Siteleri Nasıl Kullanılır


Link kısaltma servislerini kullanmak için öncelikle üye olmalısınız. Üye olmak için referanslı (refli) ve referanssız (refsiz) linkleri kullanabilirsiniz. Refli linkle üye olmak size hiçbir şey kaybettirmez sadece referansınız olan kişiye siz kazandıkça sitenin belirlediği oranda kazanç gider. Bu kazanç sizden kesilmez. Tüm sitelerin panelleri neredeyse aynıdır. Buradan refli linkinizi alarak internette paylaşabilirsiniz, bu sayede kazanç oranınız artacaktır. Sonrasında kısaltmak istediğiniz linkleri de kısaltarak elde ettiğiniz linkleri de elinizden geldiğince çok yerde paylaşın. Link kısaltma sitelerinden ödeme almak için paranızın birikmesini beklemeyin, ödeme alt limitine ulaştığınız anda paranızı hesabınıza çekin.

Link Kısaltarak Para Kazanma Taktikleri ve Yöntemleri


Link kısaltma sitelerinden para kazanmanın çeşitli yolları var. Bunların tamamı kullanıcıların bir şekilde linklere tıklaması ve reklamları görüntülemesinden ibarettir. Bazı kullanıcılar daha fazla kazanç sağlamak için link tıklatma yolları ararken yanlış adımlar atabiliyor. Bot gibi reklamlara otomatik tıklayan sistemler geliştirerek para kazanmayı hedefliyorlar. Bu tür hileler çoğu sistemde çalışmaz, çalışanlardaysa kısa sürede fark edilir ve hesabınız sonsuza dek kapatılır.

Link kısaltma servislerine reklam vermenin amacı reklam verenin ürünün sattırmak/tanıtmak istemesidir. Bir sistemde reklam veren hiçbir geri dönüş alamazsa, yani reklamlarına sadece bakıp çıkılırsa reklam vermeyi kesebilir. Bu da size zarar ettirir çünkü haklı olarak link kısaltma sitesi reklam gelirlerini düşürür. Yani hile hurda işleri döner dolaşır yine size kaybettirir. Bu yüzden her zaman dürüst çalışmalısınız. İnsanları linklerinize zorla tıklamaya zorlamayın, zaten kısaltılmış bir url'yi tekrar kısaltıp ziyaretçinin tadını kaçırmayın. Kısalttığınız linkler mutlaka vadettiğiniz içeriğe ulaşsın. Bu şekilde hareket ederseniz uzun vadede mutlaka kazanırsınız.

Bir para kazanma yönteminin daha sonuna geldik, yeni yazılarda görüşmek üzere, bol kazançlar!

Yorumlar

Sponsorlu Bağlantı

Ad

Android,1,Bilgisayar,1,Blogger,22,Donanım,1,Eğitim,2,Facebook,1,İnceleme,1,İnternet,4,İnternetten Para Kazanmak,13,Mobil,1,Oyun,16,Seo,3,Sıcak Fırsatlar,1,Sosyal Medya,5,Tasarım,1,Tema,5,Twitter,1,Videolu Anlatım,1,Webmaster,4,Windows 10,18,Wordpress Temaları,1,Yandex,1,Yazılım,8,Youtube,1,
ltr
item
Uzman Klavye: Link Kısaltarak Para Kazanma | Link Kısaltma Siteleri 2017
Link Kısaltarak Para Kazanma | Link Kısaltma Siteleri 2017
Link Kısaltarak Para Kazanma | Link Kısaltma Siteleri 2017, adf.ly, link.tl, bc.vc sitelerinden para kazanma
https://2.bp.blogspot.com/-zCWBy_2wWIw/WVQWLQcpjBI/AAAAAAAAD-w/eBzVA1ITfj01Wd6A8ocasHNtHSGfJEC1wCLcBGAs/s640/link-kisaltarak-para-kazanma-guvenilir-link-kisaltma-siteleri.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-zCWBy_2wWIw/WVQWLQcpjBI/AAAAAAAAD-w/eBzVA1ITfj01Wd6A8ocasHNtHSGfJEC1wCLcBGAs/s72-c/link-kisaltarak-para-kazanma-guvenilir-link-kisaltma-siteleri.jpg
Uzman Klavye
http://www.uzmanklavye.com/2017/08/link-ksaltarak-para-kazanma-link.html
http://www.uzmanklavye.com/
http://www.uzmanklavye.com/
http://www.uzmanklavye.com/2017/08/link-ksaltarak-para-kazanma-link.html
true
3991299190162621989
UTF-8
Tüm yazıları yükle Herhangi bir şey bulunamadı Tümünü görüntüle Devamını oku Yanıtla İptal Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazılar Tümünü görüntüle BENZER YAZILAR Etiket Arşiv Ara Tüm yazılar Bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 saat önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5'ten fazla hafta önce Takipçiler Takip et Bu içerik gizlidir Paylaş & Görüntüle Tümünü kopyala Tümünü seç Panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy