Halo !!! Saya Kang Ismet, ini adalah blog tentang AMP HTML dan cara penerapannya

Zenmate Ücretsiz Premium Hesap

Zenmate Ücretsiz Premium Hesap
Zenmate, erişimi engellenmiş sitelere güvenli şekilde erişmenizi sağlayan, bilinen tüm tarayıcı ve işletim sistemleriyle uyumlu bir vpn programıdır. Bu program sadece yasaklanmış sitelere erişmenizi sağlamakla kalmaz ayrıca kimlik ve konum bilgilerinizi de gizler. Sosyal medyanın engellendiği ve dns değiştirmenin işe yaramadığı dönemlerde sık sık kullandığımız Zenmate bizler için güzel bir yılbaşı hediyesi hazırlamış ve 3 aylık premium üyeliği ücretsiz sunmuş. Premium hesabınızda ücretsiz versiyona ek olarak bir hesabı 5 cihazda kullanabilme, daha fazla lokasyon tercihi, malware engelleme ve tracking koruması bulunuyor. Ayrıca ücretsiz kullanıma kıyasla bir miktar daha hızlı olduğunu da belirtmeliyim.

Zenmate Premium Hesap Nasıl Alınır?


  • https://zenmate.com/promotion/share/ adresine gidin ve "Get free premium now" butonuna tıklayın.
  • Ben robot değilim onay kutusunu işaretleyin ve devam edin.
  • Açılan sayfada yeşil renkli Free butonuna tıklayın.
20 haneli premium hesap kodunuzu oluşturmuş oldunuz. Bu kodu kopyalayarak bir yerlere kaydedin. Eğer daha önceden hesap oluşturmadıysanız Sign Up seçeneğine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kampanyanın yaklaşık 10 gündür devam ettiğini biliyorum ama ne zamana kadar süreceğiyle ilgili bilgi bulunmuyor. Bu yüzden acele etseniz iyi olur.