Halo !!! Saya Kang Ismet, ini adalah blog tentang AMP HTML dan cara penerapannya

Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

hesap kapatma silme işlemi nasıl yapılır
Spotify, dünya çapında oldukça geniş bir müzik ağına sahip olan ve ülkemizde 2014 yılından bu yana hizmet veren çevrimiçi ve çevrimdışı yasal müzik dinleme servisidir. Shazam ile entegre çalışabilmesi, arzu edilen Türkçe müziklerin bulunabilmesi, mobil/masaüstü uygulamarının bulunması ve fiyatların da pek çok kullanıcı için uygun olması sebebiyle hızlı yayılım göstermiştir.

Farklı alternatiflerinin de bulunduğu aşikardır. Bu sebeple kullanıcıların hesaplarını kapatma veya silme yoluna gitmek isteyebilir. Bu işlemi bilgisayar aracılığıyla gerçekleştireceğinizi hatırlatarak anlatıma geçmek istiyorum.

Not: Bu işlemi hesabınızı gerçekten silmek istediğinizden eminseniz yapın. Silinen hesabın ve kullanıcı adının bir daha geri alınamadığını, takipçilerinizi ve müzik listelerinizi kaybedeceğinizi unutmayın.

Spotify Hesabı Nasıl Silinir?


1. https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/ adresine gidin ve İletişim Formu linkine tıklayın.

spotify hesap kapatma silme

2. Çıkan sekmeler arasından Hesabı seçin ve devam edin.

spotify hesap kapatma silme

3. Daha sonra Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum seçeneğine tıklayın.

spotify hesap kapatma silme

4. Buradan "Seni özledik" bölümündeki HESABI KAPAT butonuna tıklayın ve devam edin.

spotify hesap kapatma silme

5. Son olarak sizden kapatmayla ilgili bilgi isteyen bölümü doldurun veya boş bırakarak Soru Gönder butonuna tıklayıp işlemi tamamlayın.

spotify hesap kapatma silme

Bu adımdan sonra hesabınızın kapatılmasını onaylamanız için birkaç gün içinde bir mail alacaksınız. "Hesap - Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum" başlıklı bir mail. Bu mailin spam (gereksiz) klasörüne düşme ihtimali bulunduğunu unutmayın.

Keyifli günler.

6 yorum:

 1. teşekkür ederim, kolayca kapattım

  YanıtlaSil
 2. peki nasıl onaylayacagız

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar.
  Yazdığınız konuyla ilgili değil de bir başka konuda temalar konusunda yazmak istiyorum. Belki postlarınız arasında tema konulu yayınız da olabilir ama, ben fazla vakit kaybetmemek adına bu postunuzu seçtim. Bunun için kusuruma bakmayın. Bu yorumu okuduktan sonra kaldırabilirsiniz.

  Önce kullandığınız temanın değişik bir kaç versiyonunu değişik blog sayfalarımda deneme babından ben de kullandım. Şu anda sayfanızı inceledim. Siz MagOne 5.5.0 versiyonunu kullanıyorsunuz. Ben MagOne'nin 6.2.6 versiyonunun, tam emin değilim ama sanki kısıtsız çalışan versiyonu gibi geldi bana, bu nedenle size ulaşacağınız link adresini vermek istiyorum. "alidalmis.blogspot.com" adresindedir, oradan indirebilirsiniz. Sizin bu temaların HTML kodları üzerinde bir hakimiyetiniz var mı? Yani ufak tefek değişiklikleri yapabiliyor musunuz? Bu temayı ben de beğendim, indirdim yükledim ve biraz da HTML kodları ile oynayarak bazı değişiklikleri yapmayı başardım, ancak bazı içinden çıkamadığım tarafları da oluyor, işte o zaman kalıyorum. Belki sizden ileride söz konusu temanın HTML kodları üzerinde yarım talep etsem, bana yardımcı olur musunuz?
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil