Halo !!! Saya Kang Ismet, ini adalah blog tentang AMP HTML dan cara penerapannya

mBot "An unknown error occured while checking for a mBot update" hatası ve çözümü

silkroad mbotmBot, Botters Heaven firması tarafından geliştirilen, oldukça sade ve kullanışlı bir Silkroad Online botudur. Bu bot sayesinde kullanıcılar karakterlerini kendileri bilgisayar başında olmadan kasabilir, oyuna giriş yapmadan yazışabilir, görev yapabilir, birden fazla karakter açabilir veya unique moblar çıktığında haber vermesini sağlayabilirler.

Bu kullanışlı bot bazen (özellikle crackli sürümlerde) sorunlar çıkarabiliyor. Bu sorunlardan bir tanesi login olamama yani "An unknown error occured while checking for a mBot update" hatası. Bu hatanın birden fazla çözüm yöntemi var. Bu yöntemleri tek tek deneyerek hangisinin işinize yaradığını bulabilirsiniz.

1- Yeni Bir mBot İndirin


En garantili çözüm yollarından birisi mBot sürümünü yenilemektir. Özellikle 5 Temmuz'dan sonra geliştiricilerin yaptığı bazı değişiklikler çoğu bot sürümünü devre dışı bıraktı. Eğer orjinal bir mBot yazılımınız varsa Botters Heaven sitesine giderek yeni sürümü indirebilirsiniz. Eğer crackli yani ücretsiz bir mbot sürümü kullanıyorsanız farklı bir crack sürümü bulmalısınız. En güncel crackli mbot sürümünü indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayabilirsiniz. Vereceğim mbot sürümü hem reklamsız hem de oldukça stabil çalışan bir sürüm. Uzun süre sizi uğraştırmadan çalışacaktır.

Dikkat etmeniz gereken tek şey botu "yönetici olarak başlatmaktır". Bu adımdan sonra gelecek mesajları onaylayın ve botunuzun tadını çıkarın. Eğer bu bot sürümü sizin serverinizde çalışmazsa bana bildirin, o servere özel bot sürümünü size göndereyim. Rar şifresi yoktur.

[mBot Crack 2016 İndir ##download##]

2. Antivirüs Programını Kapatın


Bazı antivirüs programları mbot'u cracklendiğinden dolayı virüs olarak görebilir. Bu yüzden sizin haberiniz olmadan mbot crack yazılımını dosyadan silebilir. Bundan sonra mbot sürümünüz güncel dahi olsa bota giriş yapamazsınız. Antivirüs programını tamamen kapatın, botunuzu indirip kurun, antivirüs ayarlarına girerek mbot dosyasından her şeyi güvenilir olarak gösterin. Bu sayede antivirüs açıldıktan sonra dahil mbot'u silmeyecek ve login probleminizi çözülmüş olacak.

3. Oyununuzu Güncelleyin


Eğer oynadığınız oyuna yeni bir güncelleme geldiyse mBot bunu otomatik olarak algılayamadığı için oyuna giriş yapamaz. Bu durumda yapmanız gereken silkroad klasörünü açmak ve Silkroad Launcher ile girmeyi denemektir. Oyun güncellemeyi otomatik olarak yapıp bitirdikten sonra mBot'u kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tüm bu önerilere rağmen sorununuz çözülmediyse eksik yazılımları yükleyebilirsiniz (Microsoft Visual C++,
Microsoft Net Framework 4.0) veya modeminize reset atabilirsiniz. Umarım mbot login sorununuz çözülmüştür.

İyi oyunlar.