Halo !!! Saya Kang Ismet, ini adalah blog tentang AMP HTML dan cara penerapannya

Steam Update (Güncelleme) Sorunu ve Çözümü

Steam Update (Güncelleme) Sorunu ve ÇözümüSteam'i uzun süredir kullanıyorsanız gündelik büyüklük küçüklü güncellemelere alışkınsınız demektir. Ancak bazen bu güncellemeler o kadar sıklaşıyor ki sorun oluşturabiliyor. Bu sorunlardan bir tanesi de ne yaparsanız yapın gitmeyen güncelleme ekranı. Steam ikonuna her tıkladığınızda karşınıza çıkar ve bitmek bilmez. Ayrıca kotalı internet kullanıyorsanız -ki çoğumuz öyleyiz- aynı güncelleme defalarca indirildiğinden kotanızı da tüketecektir.

Steam sürekli update (güncelleme) sorununu çözmek için indirme ön belleğini temizlemek gerekiyor. Bu sayede giremediğiniz oyunlara girebileceksiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek sorunu çözebilirsiniz.

Steam Güncelleme Bitmiyor (Nasıl çözülür)


1- Steam hesabınıza giriş yapın ve Steam > Ayarlar > (Sol menüde) İndirmeler > İndirme Önbelleğini Temizle yolunu izleyin.

steam indirme önbelleği temizleme

2. İndirme önbelleğini temizle dedikten sonra "Bu işlem yerel indirme önbelleğinizi sıfırlayacak ve Steam'e yeniden giriş yapmanız gerekecektir. Devam etmek istiyor musunuz?" yazılı bir ekran gelecek. Tamam deyip işlemi tamamlayın.

steam

3. Steam hesabınıza bilgilerinizle tekrar giriş yapın ve oyunlarınızı oynamaya kaldığınız yerden devam edin.

İyi oyunlar.

4 yorum:

  1. Gerçekten kaç saat oldu Payday2 indirmeye, tam indirdi derken güncellenemedi hatası çıktı. Hakikaten çok sinir bozucu bir durum. Bu dediğiniz taktiği deniyorum şu anda umarım oyun hatasız şekilde açılır da bende verdiğim paraya pişman olmam. ( Eğer olursa yanıt olarak oldu diye belirtirim )

    YanıtlaSil
  2. oldu tesekürler

    YanıtlaSil