Anasayfa / İnternetten Para Kazanma Yolları / Anket Doldur Para Kazan!

Anket Doldur Para Kazan!

anket doldur para kazanİnternetten para kazanmak isteyenlerin aklına ilk gelen ve birçok kişinin de önerdiği bir yol var: Anket doldurmak! Peki nasıl yapılıyor, ne kadar kazandırıyor ve güvenli mi? Sizlere bu konu hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyorum… Anket doldurarak para kazanmanın birkaç yolu var, biz sokakta gezinen anketçileri değil anket sitelerinde online olarak doldurulan anketlerden ve kazanılan paradan bahsedeceğiz.

Anket doldurarak para kazanmak şöyle oluyor; belirli güvenilir anket siteleri var, bu sitelere kayıt olarak size verilen anketleri doldurarak gönderiyorsunuz ve gelir elde ediyorsunuz. Her sitenin anket başına ödediği para, ödeme yöntemleri ve anket gönderme sıklığı farklı. Kimi firma Almanların kimi firma ise Türklerin. Bu firmalardan ve özelliklerinden bahsedelim…

Napolyon: Bu site Türklere ait, geçmişte farklı bir isimle hizmet veriyordu. Uzun yıllardır aktif bir site ve ödeme yapıyor. Yalnız anketlerinin kısa sürede tükenmesi gibi bir özelliği var. Bir anketi herkese göndermiyorlar, ilk gelene 5000 kişi doldurduktan sonra anket kapanıyor. Referans sistemi var fakat kazanç oranları çok düşük.

Myiyo: Anket sitelerinin başında bu site geliyor, çeşitli görevleri tamamladığınızda size site içi puanlar veriyor. Yine referans sistemli bir anket sitesi ancak burada da ödeme miktarı çok düşük ve neredeyse hiç anket gelmiyor.

Apinio: Danimarkalılara ait güvenilir anket sitesi, anketleri biraz uzun, kazandırdığı para miktarı diğer sitelerden daha fazla. Yalnız kartınıza çekim yapamıyorsunuz, bunun yerine amazon hediye çeki yada yemeksepeti kodu hediye ediyorlar.

Toluna: Uzun anketleriyle ünlü site. Gönderdikleri anketlere site için puanlar veriyorlar ve puanları toplayarak ödül kazanıyorsunuz, nakit ödeme yapmıyorlar. Anketlerin aşırı derecede uzun olması canınızı sıkabiliyor, sizden her detayı istiyorlar.

Marketagent: Alman anket sitesi. Mail yoluyla sık sık anket gönderiyorlar, davet sistemi de yine mail yoluyla çalışıyor. Nakit ödeme yapan ve listedeki en güvenilir site diyebilirim. Banka havalesiyle kazandığınız puanları nakite çevirebiliyorsunuz.

Mobrog: Bir başka anket doldurma sitesi, diğer sitelerle birebir aynı çalışma sistemi var.

Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün Değil!

Öncelikle bu sitelerin tamamı çok az anket gönderiyor, herkese anket açmıyor veya ödeme miktarı çok düşük oluyor. Bu üç durumda da verdiğiniz emekler boşa gidiyor ve minimum ödeme tutarına ulaşamadan bir daha siteye girmiyorsunuz. Hal böyle olunca hesaptaki para siteye kalıyor ve size onlarca bedava anket doldurtmuş oluyorlar. Minimum ödeme tutarını ulaşmak haftalar sürebiliyor bu miktar genellikle 50 TL’den daha az oluyor. Yukarıda göstermiş olduğum sitelerin tamamına üye olsanız ve her şey yolunda gitse bile alacağınız para aylık 100 lirayı geçmez. Kartlara ödeme yapmayan, nakit ödemeyen siteler nedeniyle.

Bu sitelerin ana sayfalarında veya çeşitli tanıtım sitelerinde dolaşana aylık binlerce liraların havada uçuştuğu cümleler tamamen hayal, anket siteleri maalesef kayda değer paraların kazanılabildiği siteler değil. İnternetten para kazanmak istiyorsanız kesinlikle anket sitelerinden uzak durun ve emeğiniz boşa gitmesin. Bunun yerine daha garantili ve somut kazanç yöntemlerini araştırın.

Bol şans.

Birde Buna Bak

Twitch Yayını Yaparak Para Kazanmak

Twitch para kazanmanın detayları, twitch izleyici arttırma ve daha birçok bilgi yazıda! Twitch, profesyonel oyuncuların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir