Anasayfa / Uncategorized / Cia Numara Silme | CIA Uygulamasındaki Telefon Numaranızı Silin!

Cia Numara Silme | CIA Uygulamasındaki Telefon Numaranızı Silin!

cia numara silmeCIA app rehber uygulamasını herkes biliyor. Bu uygulama kayıtlı kullanıcıların rehberlerindeki isimleri çekerek veritabanına kaydeden ve size arayan kişi hakkında bilgi veren bir uygulama. Ülkemizde ismi “CIA – Çağrı Tanımlama/Engelleme” olan uygulama sizi arayan kişilerin numarası rehberinizde kayıtlı değilse arayan kişi hakkında önceden bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Kısa bir tür “Kim arıyor” uygulaması.

Banka tarafından aranıyorsanız bu aramayı genellikle açmak istemezsiniz. CIA uygulaması önceden bunu bildirerek sizi yönlendirir ve rahatsız edici aramalardan kurtulmanızı sağlar. Ayrıca bu uygulama rehberinizdeki herkesi kaydeder ve kaydettiği kişilerden izin istemez. Bu durum bazı sorunlar yaratabilir ve insanlar bu numara havuzunda isimlerinin ve numaralarının yer almasını istemeyebilir.

CIP App bunu fark etmiş olacak ki bir isim ve numara sildirme sayfası oluşturmuş. Bu sayfaya giderek talepte bulunuyorsunuz ve isminizle numaranız veritabanından siliniyor. Daha sonra başka biri tarafından da eklenemiyor. Yani numaranız kalıcı olarak uygulamadan kaldırılmış oluyor.

Bu işlem için öncelikle şu sayfayı ziyaret edin: https://cia-app.com/self-service/numarami-sil/

Numaramı sil” sayfasında uygun kutucuğa numaranızı başında sıfır olmadan girin ve Numaramı sil butonuna tıklayın.

cia app havuzundan numaramı silmek istiyorum
cia app numaramı silmek istiyorum

Sayfada belirtilene göre numaranın silinmesi 10 dakika kadar sürüyormuş. Bu işlemden sonra numaranın bir daha listeye eklenmeyeceğini de bu sayfadaki “Önemli” mesajından anlıyoruz.

Numaranızı tekrar eklemek istiyorsanız şu adrese mail atıyorsunuz: support@ciamedia.com

Eğer CIA uygulamasındaki bilgilerinizi güncellemek (isim yada numara değişikliği gibi durumlarda) isterseniz şu sayfayı ziyaret edin: https://cia-app.com/self-service/adinizi-ve-numaranizi-guncelleyin/

Bu sayfada Ad, Soyad, Eposta, Yorum ve güncel telefon nuramasıyla birlikte güncelleme yapabiliyorsunuz.

Birde Buna Bak

Touchpad Kapatma | Laptop Dokunmatiği Nasıl Kapatılır?

Touchpad, farenin bulunmadığı durumlarda oldukça işe yarayan aracımız. Ek bir donanıma ihtiyaç duymadan temel fare …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir