Anasayfa / İnternetten Para Kazanma Yolları / Dailymotion’dan Para Kazanmak 2019

Dailymotion’dan Para Kazanmak 2019

dailymotion para kazanmakDailymotion, birkaç yıl önce ortaklık programını kullanıma açarak video yükleyen ve videoları başka platformlarda yayınlayan kişilere para ödemesi yapacağını duyurdu. Bu program sayesinde düzenli gelir elde etmek mümkün. Gördüğüm kadarıyla bu işten ciddi gelir elde edenler var. Kendi tecrübelerim ve araştırıp bulduklarım doğrultusunda sizlere Dailymotion’dan nasıl para kazanılır bunu anlatmak istiyorum.

Dailymotion’dan para kazanmak diğer platformlara göre biraz daha kolay. Kanallar daha az spama düşüyor ve daha az telif yiyor. Meşhur video sitesini biliyorsunuz, çoğu videoyu yüklemenize bile izin vermez, yükledikten sonra telif yerseniz para kazanmanız kapatılır. Yani bir sürü engel çıkarır. Fakat Dailymotion telif konularında biraz daha esnek. Bu sayede webin arka bahçesi adı verilmiş. Böyle bir platformda para kazanmak gayet kolay olacaktır.

Dailymotion yayıncılara reklam yayınlayarak ve yayıncıların kendi sitelerinde video oynatmalarını sağlayarak para kazandırıyor. Her zaman olduğu gibi öncelikle platforma üye olun ve Ayarlar kısmından Para Kazanmayı Etkinleştirin. Hesabınızı maille doğruladıktan sonra herhangi bir onaydan daha geçmenize gerek yok. Hemen video yüklemeye ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer bir gelir elde etme yöntemiyse dailymotion’a site eklemek. Kendinize ait bir websiteniz varsa Ayarlar > Web Sitesi Para Kazanma bölümüne giderek kendinize uygun planı seçebilirsiniz. İnternet sitesinde dailymotion videoları yayınlayarak para kazanan sitelerin en ünlüsü Cezmi Kalorifer’dir. Bu sitenin aylık geliri binlerce lirayı buluyor.

Bu sitenin en iyi yanı malum video paylaşım sitesi gibi güvenilir olması. Arkasında Fransız bir şirket var yani paranıza konmaları söz konusu değil. Bu siteyle gönül rahatlığıyla iş yapabilirsiniz.

Yükleyeceğiniz videoların ahlaka ve yasalara uygun olmaları yeterli. Size ait olmaları şart değil, internette gördüğünüz ancak Dailymotion’da bulunmayan videoları yükleyerek de para kazanabilirsiniz. Ödemeler aylık olarak yapılıyor, buradan para kazanan video yükleyicilerin dediklerine göre ödemelerde bariz sorun yok ancak bazen birkaç gün geciktiği oluyormuş.

Dailymotion, videolarınızın sadece kendi bünyesinde olup olmadığına da karışmıyor. Yani youtube ile birlikte hareket edebilirsiniz. Bir videonuz varsa bunu hem dailymotion’a hem de youtube’a yükleyerek iki siteden de aynı anda gelir elde etme şansınız var.

Bol kazançlar!

Birde Buna Bak

Para Kazanmanızı Sağlayacak Web Sitesi Fikirleri

İnternette web sitesi açarak para kazanmak mümkün. İstikrarlı ve kaliteli içerik üreten web siteleri hatrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir