Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Sayfa Adı Değiştirme

Facebook Sayfa Adı Değiştirme

facebookFacebook’da bir sayfanız varsa ve bu sayfanın adını değiştirmek istiyorsanız bu çok kolay. Göstereceğim yöntem sayesinde facebook sayfa adı değiştirmek mümkün olacak.

Bazen iptal edilen girişimler bazen de sayfanın el değiştirmesi gibi nedenlerden dolayı facebook sayfalarının adının değiştirmek şart olur. Facebook bu konuda sınırlı da olsa imkanlar tanıyor. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için adını değiştireceğiniz sayfada yönetici olmanız şart. Hesabınıza giriş yaptıysanız başlayalım.

Facebook Sayfasının Adı Nasıl Değiştirilir?

1- Facebook sayfanızı açın ve sol menüdeki Hakkında‘ya tıklayın.

facebook
facebook sayfa adı değiştirme

2- Sayfa adının karşısındaki Düzenle‘ye tıklayın.

facebook
facebook sayfa adı nasıl değiştirilir

3- “Yeni Sayfa Adı İsteğinde Bulun” başlıklı pencere açılacak. Burada “Yeni Sayfa adı” kısmına facebook sayfanızın yeni adını yazın.

Sayfa adınız eski facebook sayfa adınızla alakalı olmalıdır. Ad kısmına sembol, tamamı büyük harf yada yasa dışı isimler yazmayın. Adınızı yazdıktan sonra en alttaki Devam butonuna tıklayın.

İncelememiz 3 gün kadar sürebilir ve ilave bilgiler isteyebiliriz. Ad değişikliğin onaylanırsa, 7 gün boyunca Sayfayı yayından kaldıramaz ve adı tekrar değiştiremezsin. Bu süre zarfında, Sayfanı beğenen kişilere adın güncellendiğini bildirebiliriz.” uyarısını da kabul edin ve “Ad değişikliği talebinde bulun” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Birde Buna Bak

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram son görülmeyi nasıl kapatabileceğinizi biliyor musunuz? Yuva yıkan olarak tabir özellik hakkında detaylı bilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir