Anasayfa / Uncategorized / Facebook Sayfaya Yönetici Ekleme

Facebook Sayfaya Yönetici Ekleme

facebook sayfaya yönetici eklemeFacebook sayfanız var ve kendinizden başka bir yönetici mi eklemek istiyorsunuz? O halde facebook sayfasına yönetici nasıl eklenir birlikte öğrenelim…

Facebook sayfaları sayesinde para kazanan birçok kişi var. Belirli bir beğeni ve etkileşimi geçen facebook sayfaları artık değerlidir ve maddi kazanç sağlarlar. Ayrıca bu sayfaları yönetmek, canlı tutmak oldukça zordur. İnsanlar sürekli paylaşım beklediklerinden sayfanız sürekli aktif olmalıdır. Tıpkı bir çark gibi işleyen facebook’un sayfa sistemi, birkaç gün paylaşıma ara vermeniz durumunda sekteye uğrar ve ziyaretçi kaybedebilirsiniz.

Bu duruma basit ve etkili bir çözüm olarak facebook sayfanıza başka bir admin ekleyebilirsiniz. Bu admin (yönetici) sizinle aynı yetkiye sahip olacağından paylaşım da yapabilir ve size destek olabilir.

Facebook Sayfasına Başka Bir Yönetici Nasıl Eklenir?

Facebook sayfanızı açın ve sağ üstteki Ayarlar’a tıklayın.

facebook sayfa ayarlar
facebook sayfa yönetici ekleme – ayarlar

Ardından sol menüdeki Sayfa Görevleri’ne tıklayın.

facebook sayfa görevleri
facebook sayfa görevleri

Sayfa Görevleri bölümündeki mevcut yöneticileri görürsünüz. Yada önceden eklenmiş başka bir görevli varsa onu…

Yeni Bir Sayfa Görevi Ver” kutusuna istediğiniz bir kişiyi ismiyle yada facebook mail adresiyle ekleyip Ekle butonuna tıklayın ve davetiye gönderin.
Burada farklı görevler olduğunu görürsünüz, her birinin tek tek ne işe yaradığı aşağıda açıklanmıştır.

facebook admin ekle
facebook admin nasıl davet edilir

Yönetici: Sayfanın tüm özelliklerini yönetebilir. Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve içerik yayınlayabilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir, Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir ve silebilir, Sayfadan Instagram hesap detaylarını düzenleyebilir ve Sayfa görevleri verebilir.

Editör: Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve içerik yayınlayabilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir, Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir ve silebilir ve Sayfadan Instagram hesap detaylarını düzenleyebilir.

Moderatör: Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir ve Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir.

Reklamveren: Bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Analist: Bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu ve istatistikleri görebilir.

Canlı Yayın Katılımcısı: Bir mobil cihazdan Sayfanın adıyla canlı yayına geçebilir. Sayfanın adıyla yorum yapamaz, reklam oluşturamaz, Yayınlama Araçları’na erişemez ve istatistikleri göremez.

Birde Buna Bak

Outlook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Outlook hesap silme işleminin detayları. Outlook hesap silme linki ve resimli anlatımını yazımızda bulabilirsiniz… Outlook …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir