Anasayfa / Tanıtım / Hızlı Baskı Çözümünde En iyi Seçenek UV Baskı
uv baskı

Hızlı Baskı Çözümünde En iyi Seçenek UV Baskı

Reklam ve baskı çözümlerinde son yılların en popüler ürünü olan UV baskı ultraviyole baskı kurutma tekniğidir. Özel olarak üretilen ve güneş ışınlarına karşı çok dayanıklı olan baskı yapılan boyanın kuruma süresini 1 saniyenin altına indiren özel kurutma makinelerinde uygulanan bir tekniktir. UV baskı boyaları kendilerine has özelliklere sahiptir. Özellikleri güneşte solma gibi baskısı yapılan işleme zarar verme durumunu ortadan kaldırır.

UV baskı işlemleri çizim, fotoğraf, metin baskısı çeşitleri için oldukça uygun çözümlerden biridir. Makineler ile uyumlu olduğu sürece her türlü materyale baskısı yapılmaktadır. Tük renklerde ve sayılarda sorunsuz şekilde basılabilir.

UV Baskı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Uv baskı kullanım alanları geniş olmakla birlikte daha çok ambalaj ve etiket ürünleri için sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle dış ortamlarda kullanılan etiketler zamanla solma, etiketin kalkması, sudan etkilenmesi gibi olumsuz durumların çok yaşanmasından dolayı uv baskı olarak tercih edilmektedir. Uv baskı yapılan ürünler müşterinin hatta diğer ellere geçen sürede deforme olmazlar. Ürün etiketlerinin yerinden sökülmesi istenildiğinde ise yapışkan ve etiket kalıntısı bırakmazlar.

Baskı Hizmeti ailesi olarak yılların verdiği bilgi ve tecrübe birikimi ile tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik daha hesaplı ürünler sunmaktayız. Sizlerde etiket, ambalaj gibi ürünleriniz için uv baskı tekniğini kullanarak uzun süreli sorunsuz bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Web sitemizi inceleyerek aha önceki UV baskı çalışmalarımızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

UV Baskı Makineleri ile Neler Yapılır?

Uv baskılar günümüzün en sık tercih edilen baskı tekniğidir. Bu ürünleri yapan makineler uv baskı makineleri ile neler yapılır ne gibi avantajları vardır gibi soruları maddeler halinde açıklayacağız;

  • Akrilik, PVC, cam, ahşap, metal ve deri ürünler gibi geniş materyaller üzerine baskı yapabilir
  • Oldukça kalın ve üç boyutlu objelere baskı yapabilme olanağı
  • Boya malzemenin üzerinde hemen kurur. Renk derinliği ve boya kazancı en iyi seviyededir
  • Hızlı kuruma özelliği sayesinde zamandan tasarruf sağlar
  • Uv makinelerinde kullanılan uv boyalar çevre dostudur
  • Uv baskı makineleri çok daha az enerji tüketirler

UV baskı çeşitleri ve daha önceki çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi için Baskı Hizmeti web sitemizi inceleyebilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Birde Buna Bak

Aslitarcanhairclinic.Com Kaliteli Saç Ekimleri

Kaliteli saç ekimi merkezimiz kellik, oluşumu durumlarında ya da seyrelme hallerinde uzman kadrosuyla etkili çözüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir