Anasayfa / Hesap Silme ve Kapatma / İnterpals Hesabı Nasıl Silinir?
interpals hesap silme üyelik iptali nasıl yapılır

İnterpals Hesabı Nasıl Silinir?

Interpals’i biliyor musunuz? Bu konuyu okuduğunuza göre muhtemelen biliyorsunuzdur ancak yine de kısaca bilgisini vereyim… Dil öğrenmek isteyenlere uluslararası arkadaşlık ortamı sağlayan ve istediğiniz dilde sohbet edebileceğiniz arkadaşlar bulabildiğiniz diğer arkadaşlık sitelerine göre elit bir site. Türkiye’den yoğun talep alan sitede yabancı dil seviyesini geliştirmek veya sadece yabancı arkadaş edinmek isteyen binlerce kadın ve erkek Türk kullanıcı var… Ancak bazen bu ortama kayıt olan kullanıcılar beklentilerini karşılamadığını veya çok fazla mesaj aldıklarını gerekçe göstererek hesaplarını silmek isteyebiliyorlar. Ben de bu yazıda sizlere interpals hesap silme işlemi nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağım.

İnterpals Hesap Silme Nasıl Yapılır?

İlk adımda yandaki adrese gidin ve hesabınıza giriş yapın: https://www.interpals.net/app/settings

Daha sonra Delete Account seçeneğine tıklayın.

interpals delete account

Ardından “Why are you deleting your account” sorusunu uygun şekilde yanıtlayın. Kısaca “Not using it” yazabilirsiniz. Bu adımda “Delete” butonuna tıklayarak devam edin.

İşlem tamamlanmıştır, “Your account has been successfully removed from Interpals” bildirimini görüyorsanız başarılı olmuşsunuz demektir.

İnterpals Hesabının Silinmesiyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  • Hesabınız sildikten sonra görünmez duruma gelmiştir, profiliniz, fotoğraflarınız ve diğer tüm bilgilerinize artık kimse ulaşamaz.
  • İnterpals hesabınıza tekrar erişmek isterseniz 30 gününüz var, 30. günün sonunda üyeliğiniz veritabanından kalıcı olarak silinecektir.
  • Bu işlem bir bakıma 30 günlük hesap dondurma veya geçiçi kapatma işlemidir. Kalıcı olarak profil silinmesi işlemi 30 gün sonunda gerçekleştirilir.
  • Kalıcı olarak silinen üyelik tekrar geri alınamaz.
  • Yeni açılan hesaplar 1 haftadan önce silinemezler.
  • Gizlilikle ilgili problemleriniz varsa yine Settings sayfasındaki “Privacy” sekmesinden profilinizi gizleyebilirsiniz.

Birde Buna Bak

Gmail Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Bir Google hesabıyla birlikte oluşturulabilen Gmail, günümüzde dünyanın en çok tercih edilen ücretsiz mail servisi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir