Anasayfa / Tanıtım / Medyum Seçimi Nasıl Yapılır?

Medyum Seçimi Nasıl Yapılır?

 
 

Televizyon kanallarındaki kavga ve tartışmalardan sonra medyum kavramı hayatımıza biraz daha hızlı girdi. Gece yarısı programları ve internette hızlı yayılmasıyla popülerliğini artırdı. Erişebilirliğin kolaylaşmasıyla yaygınlaşan medyum sitelerin güvenirliliği önemli bir unsur. Kullanıcılara güven vermesi sitenin itibarını yükseltmeye ve yeni referansların oluşmasına katkıda bulunacaktır. Medyum arayışında olan insanların dikkat ettikleri kriterleri sıralayabiliriz.

 • ·        
  Medyumun güven ve huzur vermesi
 • ·        
  Seans ücretinin uygun olması
 • ·        
  Seansların gizlilik içerisinde yürütülmesi ve
  kayıt altına alınmaması
 • ·        
  Sonucun kesin bir dille hastaya bildirilmesi
 • ·        
  Seans sonucunun garanti edilmesi

Bu kriterleri çoğaltabiliriz fakat derman arayan hastalar için en önemli kriter gizliliktir. Hastalar sonuçlara göre alacakları kararları gizlilik içerisinde yönetmek ister. Bu durumda oluşabilecek en ufak bir aksaklık kötü sonuçlara sebep olabilir. medyumlarda aranan özelliklerin yanında hastalarında takınması gereken davranışlar vardır. Medyum ne kadar ünlü ve inandırıcı olursa olsun hayati kararlar baskı altında kalınarak alınmamalıdır. Verilebilecek garanti sözleri tekrar düşünmeli ve sonuçlarını gözden geçirmelidir.

 

Geçmişten Geleceği Tahin ve Medyum

İnsanlar doğası gereği meraklı varlıklardır. Geleceğine dair kazanımlarını veya kaybettiklerini öğrenebilmek için çeşitli dermanlar arayabilir. Bu durum maddi veya manevi olarak değişkenlik gösterse de yollar aynı kapıya çıkıyor. Geçmişteki ismiyle kâhin, milenyum ismiyle medyum arayışı titizlikle sürdürülüyor. Medyumların hissiyatlarına önem veren insanlarımız arayışlarını güçlü referanslardan yana kullanıyor. Geçmişteki kâhinlerin günümüze dair söyledikleri ve bunu ispatlar belgesellerin oluşması medyumlara da referans niteliği taşımaktadır. Gelecekte olacakların tahminini metafizik bilimine de dayandırılması, insanların medyumlara yönelmesini artırıyor.

https://www.aslanhoca.com

Birde Buna Bak

Aslitarcanhairclinic.Com Kaliteli Saç Ekimleri

Kaliteli saç ekimi merkezimiz kellik, oluşumu durumlarında ya da seyrelme hallerinde uzman kadrosuyla etkili çözüm …

2 yorumlar

 1. Bu yazı unknown tarafıdan yazılmıştır 😁😉

  abidinasil.blogspot.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir