Anasayfa / Sosyal Medya / Spotify Premium İptal Etme Nasıl Yapılır?

Spotify Premium İptal Etme Nasıl Yapılır?

spotify premium nasıl iptal edilirSpotify, dünya çapında geniş bir müzik altyapısına sahip müzik dinleme servisidir. Bu servisin en iyi yanı eski veya yeni farketmeksizin müziklerin neredeyse tamamına erişebiliyor olmamızdır. Spotify ücretsiz müzik dinleme imkanı sunarken bazı özelliklerden yararlanmanızı kısıtlar. Bazen de şarkı aralarında reklam dinlemek zorunda kalırsınız. Reklamsız müzik dinlemek, dinlediğiniz müziklere internetsiz erişmek, yüksek kalite gibi hizmetlerden yararlanmak isterseniz Spotify premium sahibi olabilirsiniz.

Ancak bazı durumlarda spotify premium üyeliği iptal etmek durumunda kalabilirsiniz. Farklı bir alternatif bulmuşsunuzdur veya artık ödeme yapmak istemiyorsunuzdur. Bu durumda spotify premium üyelik iptali için Spotify resmi sitesine gitmelisiniz.

Spotify premium üyeliği iptal etmek için lütfen anlatıma göz atın. Unutmadan söyleyeyim; spotify premium üyeliğinizi iptal ettiğinizde hesabınız free yani normal hesaba çevrilir. Hesabınız tamamen kapatılmaz. Ücretsiz müzik dinlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

1 Spotify Sitesi‘ne gidin ve sağ üst köşedeki Oturum Aç’a tıklayıp hesabınıza giriş yapın.
2 Yine sağ üst köşedeki profil isminize tıklayın ve Hesap’ı seçin.

spotify premium iptal etme
spotify premium iptal etme

3 Hesap sayfasında sol menüde Üyelik’i seçin.

spotify premium nasıl iptal edilir
spotify üyelik iptali

4 Üyelik ve Ödeme sayfasındaki Değiştir veya İptal Et butonuna tıklayın. Bu buton sizde görünmeyebilir, en alttaki Premium Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum yazısına tıklayın.

spotify premium iptal etme
spotify premium hesap kapatma

5 Üyeliği hakkında yardımcı olabilir miyiz? sayfasında bir iptal nedeni seçin ve Devam deyin.

spotify premium üyelik iptal et
spotify üyelik iptal linki

6 Üyeliğini İptal Et başlıklı sayfada spotify tarafından size özel çalma listesini dinleyebilirsiniz. Üyeliğimi İptal Et deyin ve işlemi tamamlayın.

spotify premium nasıl iptal edilir
spotify premium üyeliğimi iptal et

Spotify premium üyeliğinizi başarıyla iptal ettiniz. Bundan sonra kartınızdan hiçbir şekilde para çekilmeyecek. Hesabınız ise free yani ücretsiz hesaba çevrildi. Mobilde yada masaüstü uygulamadan müzik dinlemek isterseniz reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Hoşçakalın!

Birde Buna Bak

Yabancı Dilde Youtube Kanalı Açma İpuçları

Youtube, yüklediğiniz videolardan para kazanmanızı sağlayan bir ortaklık programına sahip. Bu program her ülkede içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir