Anasayfa / Yazılım / Spotify Reklamları Nasıl Kaldırılır? | Spotify Reklam Engelleme

Spotify Reklamları Nasıl Kaldırılır? | Spotify Reklam Engelleme

spotify reklamSpotify online müzik dinlemek için akla gelen ilk uygulamalardan biri. iOS, Android PC veya MAC fark etmeksizin tüm cihazlarınızda kesintisiz ve kaliteli müzik dinleyebiliyorsunuz. Yalnız Spotify free yani ücretsiz sürümünü kullanan dinleyicilerine arada bir reklam da dinletiyor. Bu reklamlar hizmetin sürdürülebilmesi için elbette ama bazı kullanıcılar rahatsız olmuş olacak ki spotify reklamlarını kaldırmanın yollarını aramaya koyulmuşlar.

Spotify reklam engelleme ve spotify reklam kaldırma hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Spotify Reklam Kaldırmanın Kesin Yolu!

Spotify reklamlarını kaldırıp engellemenin yollarına değinmeden önce reklamlardan nasıl sonsuza kadar kurtulabileceğinizi Anlatacağım. Bunun en ucuz yolu bir aile sistemine kaydolmak. Spotify aile paketi sayesinde 5 kişi bir araya gelerek kurbanlık danaya girer gibi aile paketi satın alabilirsiniz. Bu sayede aylık sadece 4 liraya kesintisiz, reklamsız, çevrimdışı ve yüksek kalitede müzik dinleyebilirsiniz. Bedava sayılır öyle değil mi?

spotify reklam kaldırma
spotify reklam kaldırma

 

Spotify Reklam Engelleme

İnternette birçok spotify reklam engelleme yöntemi ve programı anlatılmış ve kullanımları gösterilmiş. Ancak bu yöntemlerin birkaç zararı var; öncelikle bu yapılan yani reklamların kaldırılması işi parasını ödeyip hizmet satın alanlara büyük saygısızlıktır. Diğer zararıysa spotify reklamlarını kimse dinleyip görüntülemezse spotify gelirlerini kaybedip hizmet veremez hale gelir. Bizler de toplu olarak youtube’nin playlistlerini dinler dururuz.

spotify reklam engelleme
spotify reklam engelleme

 

Spotify Reklam Kaldırma Programı

Piyasada bir sürü bu işi yapan program türemiş. Gerçekten de reklamları engelliyorlar fakat bir sorun var; bu yazılımlar ciddi trojenler içeriyor. Yani spotify reklamlarını kaldıracağım derken bütün güvenliğiniz elinizden gidebilir. Bazı programlar reklamları kökünden kaldırırken (sadece pc) bazıları reklamların sesini kısıyor. Reklam oynadığı süre boyunca hiçbir şey duymuyorsunuz, reklam bitince müzikler çalmaya devam ediyor. Reklamlar girince 1 dk boyunca sağı solu dinlersiniz artık. Sonra da bilgisayarıma bir şey oldu deyip tamirciye yüzlerce lira bayılırsınız.

spotify pc reklamları kapatma
spotify pc reklamları kapatma

 

Reklamsız ve Bedava Spotify

Reklamsız ve bedava spotify istiyorsanız aile paketi bütçenizi zorlayacak bir paket değil. İnternette araştırırsanız kendi paketine üye arayan kişilere ulaşabilirsiniz. Spotify premium paket almak demek hizmetin sürmesi demek, yani yine size yarıyor bu iş. Sonrasında sevdiğiniz sanatçıların para kazanmasını ve sanatlarını devam ettirmesini istemez misiniz? Şahsen ben isterim, siz de isteyin.

Hoşçakalın!

Birde Buna Bak

Yandex Tarayıcıya İDM Eklentisi Nasıl Kurulur?

Yandex Browser yada Türkçe adıyla Yandex Tarayıcı Ruslar tarafından geliştirilen ve ülkemizde de yaygın olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir