Anasayfa / Sosyal Medya / Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

spotify üyelik iptaliSpotify üyelik iptali hakkında detaylar…

Spotify üyelik sistemiyle çalışan ve ülkemizde oldukça geniş bir kullanıcı sayısı bulunan ücretli/ücretsiz müzik dinleme servisi. Premium alarak sınırsız, reklamsız ve çevrımdışı müzik dinleyebildiğiniz uygulamada ara ara çıkan reklamlara katlanırım diyorsanız ücretsiz de müzik dinleyebilirsiniz.

Peki bir şekilde üye olduğunuz Spotify’deki üyeliğinizi nasıl iptal edebileceğinizi biliyor musunuz? Bu sorunun yanıtı sizin üyelik iptalinden ne anladığınıza bağlı. Ben yazıda çeşitli seçenekler sunarak üyeliğinizle yapabileceklerinizi göstereceğim, sonrasında siz hangisini istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

Spotify üyeliğini iptal etmekten kastınız üyeliği komple kapatıp silmekse şu yazıya gözatın: Spotify Hesap Silme

Spotify üyeliğinizi silmek isterseniz yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Lakin bilmelisiniz ki Spotify hesabını geçici olara kapatmak/dondurmak gibi bir şey söz konusu değildir. Hesabınız ya sonsuza kadar açık kalmalıdır yada kalıcı olarak silinmelidir.

Hesabınıza artık giriş yapmak istemiyorsanız kaydettiğiniz listeler gibi sizin için önemli olabilecek şeyleri yedekleyip daha sonra silebilirsiniz. Bir hesap siz silmedikçe asla silinmez.

Spotfiy hesabınızla yapabileceğiniz diğer bir işlemse premium hesabın premium özelliğini devre dışı bırakmaktır. Bu işlem genellikle artık aylık ücret ödemek istemeyenler tarafından tercih edilir. Spotify premium üyelik iptali için şu yazıya gözatabilirsiniz: Spotify Premium İptal Etme

Sınırsız ve ücretsiz müzik dinleme servisi olan Spotify ile oluşturduğumuz bir hesaba neler yapabiliriz öğrenmiş olduk. Artık hesabınızı tamamen silebilir ve spotify premiumu kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Spotify üyelik iptaliyle ilgili bu yazı işinize yaradıysa paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Hoşçakalın!

Birde Buna Bak

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram son görülmeyi nasıl kapatabileceğinizi biliyor musunuz? Yuva yıkan olarak tabir özellik hakkında detaylı bilgi …

1 yorum

  1. spotify iyiki var diyebilirim.büyük kolaylık sağlıyor istediğimiz müzikleri bulabiliyoruz.fakat silme konusunda ve premium devre dışı bırakma hakkında fikrim yoktu.teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir