Anasayfa / Oyun / Steam Update (Güncelleme) Sorunu ve Çözümü
steam update güncelleme sorunu çözümü nasıl yapılır

Steam Update (Güncelleme) Sorunu ve Çözümü

Steam Update (Güncelleme) Sorunu ve Çözümü nedir ve nasıl yapılır?

Steam’i uzun süredir kullanıyorsanız gündelik büyüklük küçüklü güncellemelere alışkınsınız demektir. Ancak bazen bu güncellemeler o kadar sıklaşıyor ki sorun oluşturabiliyor. Bu sorunlardan bir tanesi de ne yaparsanız yapın gitmeyen güncelleme ekranı. Steam ikonuna her tıkladığınızda karşınıza çıkar ve bitmek bilmez. Ayrıca kotalı internet kullanıyorsanız -ki çoğumuz öyleyiz- aynı güncelleme defalarca indirildiğinden kotanızı da tüketecektir.

Steam sürekli update (güncelleme) sorununu çözmek için indirme ön belleğini temizlemek gerekiyor. Bu sayede giremediğiniz oyunlara girebileceksiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek sorunu çözebilirsiniz.

Steam Güncelleme Bitmiyor (Nasıl çözülür)

1- Steam hesabınıza giriş yapın ve Steam > Ayarlar > (Sol menüde) İndirmeler > İndirme Önbelleğini Temizle yolunu izleyin.

steam indirme önbelleğini temizle

2. İndirme önbelleğini temizle dedikten sonra “Bu işlem yerel indirme önbelleğinizi sıfırlayacak ve Steam’e yeniden giriş yapmanız gerekecektir. Devam etmek istiyor musunuz?” yazılı bir ekran gelecek. Tamam deyip işlemi tamamlayın.

steam önbellek nasıl temizlenir

3. Steam hesabınıza bilgilerinizle tekrar giriş yapın ve oyunlarınızı oynamaya kaldığınız yerden devam edin.

Birde Buna Bak

cs go en iyi crosshair ayarları hangisi komutlarla birlikte

CS:GO En İyi Crosshair Ayarları

CS:GO’da oyun içerisindeki skorunuzu etkileyen önemli detaylardan birisi Crosshair. Hangi oyuncunun crosshair’i daha iyi, dinamik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir