Anasayfa / Uncategorized / Vatan Bilgisar SMS’leri Nasıl İptal Edilir?

Vatan Bilgisar SMS’leri Nasıl İptal Edilir?

vatan sms iptalVatan bilgisayardan gelen reklam sms’i nasıl iptal edilir? Numaranızı vatan sms listesinden çıkarın!

Bildiğiniz gibi reklam sms’lerini artık engelleyebiliyoruz. Telefonunuza sık sık sms gönderen firmalar varsa bunlardan kurtulmanız mümkün. Sürekli reklam sms’i göndererek rahatsız eden firmalardan biri de Vatan Bilgisayar (Vatan Computer).

Vatan’dan alışveriş yaptığızda, ürün değişimi için telefon numaranızı bıraktığınızda yada gönüllü olarak indirimlerden haberdar olmak için kayıt olduğunuzda artık sms’lerle başınız ağrıyacak demektir. Değişik aralıklarla sistemde kayıtlı telefon numaralarını sms yağmuruna tutan Vatan, bu smslerle sizi rahatsız edebilir.

Vatan Bilgisayar sms iptal için tek yapmanız gereken 4933‘e büyük harflerle MESAJ RET yazıp göndermek. Bu işlemin ardından “Talebiniz üzerine numaranız VATAN SMS listesinden çıkarılmıştır” şeklinde bir mesaj alırsınız. Artık vatan bilgisayar size sms göndermeyecektir.

Eğer reklam sms’leri iptal etmenize rağmen gelmeye devam ediyorsa vatan bilgisayar müşteri hizmetleriyle görüşmeniz ve iptal ettiğiniz halde reklam sms’lerinin gelmeye devam ettiğini belirtmesiniz. Vatan müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 56 56

Birde Buna Bak

Touchpad Kapatma | Laptop Dokunmatiği Nasıl Kapatılır?

Touchpad, farenin bulunmadığı durumlarda oldukça işe yarayan aracımız. Ek bir donanıma ihtiyaç duymadan temel fare …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir