Anasayfa / Sosyal Medya / Whatsapp silinen mesajları geri getirme | Silinen konuşmaları kurtarın

Whatsapp silinen mesajları geri getirme | Silinen konuşmaları kurtarın

Whatsapp silinen mesajları geri getirmeWhatsapp silinen mesajları geri yüklemek mümkün mü? Whatsapp silinen mesajları geri getirmek istiyorum diyenler için detaylı anlatım.

Facebook tarafından satın aldıktan sonra hizmet kalitesini ve servis ağını iyice arttıran whatsapp silinen mesajları geri yükleme şansınız var.

Whatsapp silinen mesajları geri yüklemek için telefonunuz mutlaka önceden yedekleme yapmış olmalıdır. Eğer telefonunuzda yedekleme söz konusu değilse silinen mesajları geri getirmeniz mümkün değildir.

Android Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

Android Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

Android’te silinen whatsapp konuşmalarını geri getirmek için geçmiş yedeklerinizi yüklemeniz gerekmektedir. Android cihazınızda bu işlemi gerçekleştirmek için;

Whatsapp ikonuna basılı tutun ve Uygulamayı Kaldır’ın. Ardından Whatsapp uygulamasını google play’den yeniden kurun. Tekrar kurulum ekranında geçmiş yedeğinizi Geri Yükle diyerek yükleyin. Silinen mesajlarınız dahil geçmiş tüm sohbet konuşmalarınızın yüklendiğini göreceksiniz.

iPhone Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

iPhone Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

iPhone cihazlarda yedekler Google Drive yerine iCloud’a yükleniyor, bu işlemi de otomatik gerçekleştirmek mümkün, sürekli olarak manuel yedek almanız gerekmiyor. Eğer manuel veya otomatik olarak sohbet yedeklerinizi aldıysanız ve silinen whatsapp konuşmalarını geri getirmek istiyorsanız;

iPhone cihazınızdan Whatsapp uygulamasını tamamen silin ve App Store’dan yeniden indirip kurun. Kurulum sırasında ekrandaki talimatlar sizi sohbet yedeğini yüklemeniz için yönlendirecektir.

———————————————————————————————————————-

Önemli bir meseleye ait silinen whatsapp konuşmalarını geri getirmek için yedeklerinizi kullanabilirsiniz. Whatsapp’a geçtiğimiz yıl getirilen bu özellik sayesinde Whatsapp’taki tüm konuşmalar, fotoğraf ve videolar geri getirilebiliyor. Android, iOS, Samsung veya iPhone cihaz fark etmeksizin whatsapp konuşmalarınızı geri getirebilirsiniz.

Whatsapp mesajlarınızın silinmesinden endişe duyuyorsanız otomatik yedek alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca bir sohbete sürekli erişmek için sohbetin tamamını ekran görüntüsü alarak yine Drive veya iCloud hesabınızda yedekleyebilirsiniz. Bu sayede tüm sohbeti yüklemenize gerek kalmadan sadece belirli bir sohbeti görebilirsiniz. Bu iş için bir program kullanmanıza gerek yoktur. Her telefonun ekran görüntüsü alma özelliği bulunur.

Whatsapp silinen mesajları bilgisayarda okumak içinse whatsapp web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Birde Buna Bak

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram son görülmeyi nasıl kapatabileceğinizi biliyor musunuz? Yuva yıkan olarak tabir özellik hakkında detaylı bilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir