Anasayfa / Windows 10 / Windows 10 Pro İndir | 32 – 64 Bit Türkçe (Formatlık)

Windows 10 Pro İndir | 32 – 64 Bit Türkçe (Formatlık)

windows 10 pro indirWindows 10 Pro 64 Bit Türkçe ISO İndir, Windows 10 Pro son sürüm temiz kurulum ve formatlık iso dosyası indir. Resimli anlatım.

Windows 10 Pro sürümü diğer Windows 10 sürümlerinden daha çok tercih edilen, genellikle oyuncuların kullandığı sürümdür. Pro sürümü, Home sürümünde bulunmayan gerekli özelliklerin eklendiği ve Enterprise sürümünde bulunan gereksiz özelliklerin de çıkarıldığı ideal bir sürümdür.

Bu yazıda Windows 10 Pro sürümünü, temiz kurulum formatına hazır, hiçbir müdahale yapılmamış, 64 Bit ve Türkçe olarak indirebilirsiniz.

Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe sürümünü indirmek için sizlere Microsoft’un resmi web site bağlantılarını kullanan bir program vereceğim. Bu program sayesinde istediğiniz pro sürümünü en güncel şekilde resmi linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

Çeşitli indirme sitelerde bulunan Windows ISO dosyaları orjinalliği bozulmuş, değişik araçlar içeren, güvenilmez ISO dosyalarıdır. Bu nedenle daima orjinal iso dosyasını indirmeye özen gösterin.

Windows 10 Pro ISO Dosyası İndir

1 Windows ISO Downloader programını indirin:

https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

2 Program açıkken sağ menüdeki Windows 10 seçeneğini işaretleyin ve sol taraftaki “Sürüm Seçin” bölümünden en son Windows 10 Pro sürümünü seçip Onayla’yın.

windows 10 pro indir 32-64 bit türkçe
windows 10 pro indir 32-64 bit türkçe

3 Ardından Ürün Dili’ni Türkçe olarak seçin ve tekrar onaylayın.
4 Son olarak 64 bit yada 32 bit hangisini indirme istiyorsanız ona tıklayın ve indirin.

windows 10 pro türkçe indir
win 10 pro indir formatlık türkçe

İndirdiğiniz Windows 10 pro iso dosyasını masaüstüne kaydettikten sonra temiz kuruluma yani formata hazırlamak için şu yazıya gözatabilirsiniz: Windows 10 Kurulum USB’si Hazırlama | ISO’yu USB Belleğe Yazdırma

Burada indirdiğiniz Windows 10 Pro sürümüne ait iso dosyası bizzat Microsoft’un sunucularında barınan ve hiç kimsenin müdahale etmediği iso dosyalarıdır. Bu yüzden temizdir ve format atılmaya uygundur. ISO dosyası indirmek için daima resmi siteleri seçin, başka sitelerin çeşitli upload sitelerine yüklediği ISO dosyalarını indirmeyin ve kullanmayın.

Windows 10 Pro’yu İndirdikten Sonra…

İşletim sisteminizi kurduktan sonra lisans anahtarına ihtiyacınız vardır, indirdiğiniz Windows 10 PRO ISO dosyası lisans key içermez. Bu lisans keyi Gittigidiyor, Kinguin, Hepsiburada gibi sitelerde uygun fiyata bulabilirsiniz. Cihazınızın güvenliği için yasadışı etkinleştirme programlarını kullanmayın.

Lisans anahtarıyla kendinizi güvene aldıktan sonra güncellemeleri yapmalısınız. Lütfen işletim sistemini kurduktan sonra güncellemeleri kapatmayın, özellikle Meltdawn ve Spectre açıklarından sonra yayınlanan yamaları mutlaka indirmelisiniz. Aksi takdirde performans kaybı yaşayabilirsiniz.

Birde Buna Bak

Windows Update Nasıl Açılır?

Windows 10 belli aralıklarla güncellenmeye devam eden yeni nesil bir işletim sistemi. Güncellemeler önemli fakat …

7 yorumlar

  1. harika bir program herkese tavisye ediyorum

  2. win 10 pro indirdim ama sağol ama lisansım yok 🙁

  3. emeğinize sağlık teşekkürler

  4. ARKDAŞLAR VE ADMİN BU WİNDOWS 10 FORMAT MI ATIYON YOK SO YÜKSELTİYON MU ? 🙂

  5. Bu şekilde indirdiğimiz de , indirdiğimiz güne kadarki güncellemeler yüklümüdür içinde…
    Emeğinize sağlık teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir