Anasayfa / Windows 10 / Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?Windows 10 ürün anahtarı microsoft firması tarafından satılır. Orjinal ürün anahtarı sahibi olabilmek için microsoft sitesine giderek seçtiğiniz sürümün lisans anahtarını satın alabilirsiniz. Tabii bunun için yüzlerce lirayı gözden çıkarmalısınız.

Bu yazımda sizlere windows 10 için uygun fiyatlı lisans anahtarı nasıl bulunur, windows 10 orjinal yapma yöntemi, windows 10 ürün anahtarı bulma, windows 10 aktifleştirme gibi yöntemlerin legal olanlarını göstereceğim. Günün sonunda orjinal bir windows 10 ve orjinal bir windows 10 lisans key sahibi olacaksınız.

Windows 10 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Windows 10 lisans key yani ürün anahtarı sistemin özelliklerinin tamamına erişmek için kullanılır. Eğer bir ürün anahtarınız yoksa windows bazı özellikleri kapatır ve sizi sık sık rahatsız ederek sisteme ürün anahtarı girmenizi ister.

Windows 10 etkinleştirmek için birden fazla yol var. Bu yollardan ilki eski windows 7 veya 8 sürümünü windows 10 yükseltmek. Biliyorsunuz windows eski kullanıcılarına böyle ücretsiz bir hak tanıdı ve windows 10’u herkese ücretsiz açtı. Eski windows 7-8 sürümlerinde görev çubuğunda çıkan güncelleme işaretiyle geçiş yaparak orjinal windows 10 sahibi olabilirsiniz. Eğer güncelleme belirtisi yoksa ve eski işletim sisteminizin etkileştirilmiş olduğundan eminseniz Windows 10 Upgrade yazılımını kullanın ve orjinal windows 10 sahibi olun.

Windows 10 Orjinal Lisans Anahtarı Bulma

 

windows 10 lisans anahtarı
windows 10 lisans anahtarı

Eğer hiçbir şekilde windows sahibi değilseniz ve yükseltme yapamıyorsanız canınızı sıkmayın. Windows 10 ürün anahtarı bulmanın ve etkinleştirmenin birkaç yolu daha var. Diğer yol eski bilgisayarların keylerini bulmak. Örneğin kullanmadığınız ve kenara attığınız eski laptobunuz genellikle lisanslıdır. Laptobunuzu kaldırın ve altındaki plakayı inceleyin. Orada windows ürün anahtarı olduğunu göreceksiniz. Bu ürün anahtarını kullanarak asıl sisteminize eski windows sürümünü yükleyin ve upgrade aracıyla windows 10’a yükseltin.

Ucuz Windows 10 Lisans Satın Al

 

windows 10 key ürün anahtarı
windows 10 key ürün anahtarı

Uygun fiyatlı windows 10 lisans anahtarı almak çok kolay. n11, gittigidiyor gibi sitelerde orjinal ürün anahtarı bulabilirsiniz. Bu ürün anahtarları OEM’dir yani tek bir bilgisayarda kullanılabilir. Ancak tüm özelliklere kavuşmanızı ve orjinal bir windows 10 deneyimi yaşamanızı sağlar.

Eğer retail yani birden fazla cihazda kullanmak için windows 10 key arıyorsanız o zaman forumlarda ve yine satış sitelerinde dolaşma vakti gelmiştir. Türkiye’nin belli forumlarında uygun fiyatlı windows 10 retail key satanlar mevcut. Yine alışveriş sitelerinde de uygun fiyatlı retail keyler satılıyor.

Birde Buna Bak

Windows Update Nasıl Açılır?

Windows 10 belli aralıklarla güncellenmeye devam eden yeni nesil bir işletim sistemi. Güncellemeler önemli fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir