Anasayfa / Uncategorized / WordPress Dizi Teması | En Güzel WordPress Dizi Temaları

WordPress Dizi Teması | En Güzel WordPress Dizi Temaları

Wordpress Dizi TemasıWordPress dizi temalarına yakından bakıyoruz… En güzel wordpress dizi teması hangisidir sizin için derledik…

Dizi sitesi mi açmak istiyorsunuz? Yoksa bir dizi siteniz var ve temasını değiştirmek niyetinde misiniz? Durum ne olursa olsun bir siteyi farklı yapan en önemli şey temasıdır. Günümüzde standartlar ve kullanıcı beklentileri giderek daha da üst düzeye çıkıyor. Bir dizi sitesi bu gelişmeleri mutlaka takip etmeli ve kullanıcı beklentilerini karşılamalıdır.

Rekabetin oldukça fazla olduğu bu alanda dizi sitenizi öne çıkarmak için işe doğru temayı seçmekle başlayabilirsiniz. Bu işinizi kolaylaştırmak için piyasada hali hazırda satışta olan, yapımcının destek verdiği wordpress dizi temalarını sizler için derledik.

1- FilmZone WordPress Dizi Teması

Azerbaycanlı Mayıs Haciyev tarafından geliştirip satışa sunulan dizi teması. Siyah renklerin hakim olduğu, responsive ve reklam yerleşimleri hazır bir tema. Ücretsiz kurulum desteği de sunulan temayı indirmek ve detaylı incelemek için WMAracı sitesini ziyaret edin.

filmzone
filmzone

https://wmaraci.com/forum/wordpress-tema-satisi/filmzone-dizi-wordpress-dizi-temasi-469313.html
2- DiziPress v5 WordPress Dizi Teması

Turkthemes tarafından geliştirilen ve fiyatıyla dudak uçuklatan wordpress dizi teması. Piyasadaki pek çok ünlü sitenin tercih ettiği, responsive bir tasarım. Farklı renk seçenekleriyle müşterilerini bekliyor.

dizipress v5
dizipress v5

https://turkthemes.com/product/dizipress-wordpress-dizi-temasi/
3- Diziwp WordPress Dizi Teması

Tema Fabrika tarafından üretilen panelli, seo uyumlu, çeşitli renk seçenekleri olan wordpress dizi teması. Ayrıca satın alanlara ücretsiz kurulum desteği de veriliyor.

diziwp
diziwp

http://www.temafabrika.com/wordpress-dizi-temasi.html
4- VideoPress WordPress Video Teması

Tam olarak diziler için geliştirilmiş olmasa da sade tasarımıyla hoşuma giden ve işinize yarayacağını tahmin ettiğim bir tema. Yanında ücretsiz video botları da veriliyor. Oldukça hızlı bu temayı satın almak ve incelemek için Limon WP sitesini ziyaret edin.

VideoPress
VideoPress

http://www.limonwp.com/8-videopress-premium-video-template.html

Neden bu kadar az tema var, …. teması neden bu listede yok?

Wordpress’de oldukça fazla sayıda tema var aslında. Bu listede az tema olmasının nedeniyse Türk tema yapımcılarının yaptıkları işin arkasında durmamaları. Bir tema geliştirildikten birkaç ay sonra demo site çöküyor, destek kesiliyor ve bütün alıcılar ortada bırakılıyor… Çok bilindik bir tema burada yer almıyorsa muhtemelen yapımcı ortadan kaybolup desteği çektiği içindir.

WordPress dizi temaları listesini güncellemeye devam edeceğiz.

Hoşçakalın!

Birde Buna Bak

Outlook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Outlook hesap silme işleminin detayları. Outlook hesap silme linki ve resimli anlatımını yazımızda bulabilirsiniz… Outlook …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir