Anasayfa / Temalar / Themeforest’da Satılan WordPress Haber Temaları

Themeforest’da Satılan WordPress Haber Temaları

wordpress haber temalarıWordPress, haber sitesi kurmak için uygun bir altyapıya sahip. Geniş tema seçeneği, ince ayarlar, seo uyumlu siteler oluşturabilme gibi artıları sayesinde haber siteleri kısa sürede okunmaya başlıyor. Bir önceki tema konusunda wordpress haber temalarını listelemiştik. O yazıda Türklere ait olan, Türkçe temalara yer verdik. Şimdi ise Themeforest sitesinde satılan, yabancı yapımcılara ait haber temalarını listeleyeceğiz. Önceki listeye ulaşmak için şu linke tıklayın: WordPress Haber Temaları Listesi!

Temaların tamamın hızlı, seo uyumlu, responsive ve birden fazla görünüme sahip modern temalardır. Tamamı ücretli olup aldıktan sonra 6 ay boyunca ücretsiz destek verilmektedir. Temalardan birini beğenirseniz siteye üye olup hesabınıza bakiye yüklemeniz yeterli. Ayrıca yabancıların haber sitesi ve teması anlayışı bizden çok farklı, Türkiye’deki haber sitelerinin temalarını TheNewYorkTimes gibi sitelerin temalarıyla karşılaştırdığınızda farkı açıkça göreceksiniz… Yabancı siteler daha sade ve hızlı temalara yer veriliyorlar, dikkati dağıtan ögelerle karşılaşmıyorsunuz. Bizde ise tamamen farklı şekilde rengarenk temalar, otomatik kayan sliderlar ve sürekli bir yerlerde dikkat dağıtıcı ögeler bulunur.

Tasarımları toparlarken olabildiğince bize yakın temaları seçmeye çalıştım, umarım içlerinden biri hoşunuza gider. Güle güle kullanın…

MagPlus

MagPlus

ViralVideo

ViralVideo

Newsmax

Newsmax

Jnews

Jnews

News247

News247

Zox News

Zox News

Bold News

Bold News

NewsForest

NewsForest

FlashNews

FlashNews

Newser

Newser

Khobari

Khobari

Sizler için wordpress haber temalarını listelemeye devam edeceğiz. Bu listede mutlaka olması gerektiğini düşündüğünüz temaları yorum yaparak yada iletişim sayfasından iletebilirsiniz, kısa sürede listeye eklenecektir. Ayrıca Themeforest sitesindeki diğer haber tasarımlarına bakmak için şu adrese gidin: https://themeforest.net/category/wordpress/blog-magazine/news-editorial Listedeki her tema haber içeriğine uygun olmasa da “News” başlıklı olanları seçerek inceleyebilirsiniz.

Bu yazı güncellenmeye devam edecektir, en güncel temalardan haberdar olmak için yazımızı takip edin, hoşçakalın!

Birde Buna Bak

Adsense Uyumlu Blogger Temaları

Adsense uyumlu blogger temaları kullanmak adsense kazancı arttırmanın en etkili yollarından birisi. Genişliği az, reklamların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir